16.1 C
Tel Aviv
zondag, maart 15, 2026
Kendisi bankaya kredi başvurusuna çıktığını ve dönerken uğramak istediğini dile getirdi sikiş Babamla araları biraz limoni olduğu için epey stresli olduğunu ve biraz masaja ihtiyacı olduğunu söyleyince hemen onun omuzlarını ovalamaya başladım porno Daha sonra annemi iyice rahatlatmak için onu masaj yatağına yatırmadan önce üstündeki elbiseyi çıkarmasını söyledim erotik hikayeler Kendisi hazırlandıktan sonra beni yanına çağırdı ve bende oraya gidip masajına başladım porno hikayeler Onu biraz elleyip kıvama getirdikten sonra üstünde ki havluyu çektim ve çıplak bedenini okşamaya başladım porno izle En sonunda elimi onun bacak arasına götürünce aramızda hiç beklemediğim şeyler yaşandı türk porno Siyahi genç adam boş zamanlarında kuryecilik yaparak harçlığını çıkarmaktadır türk porno Gün içerisinde binbir çeşit insanla karşılaşır fakat böylesini uzun zamandır görmemiştir hd porno Olgun bir kadının evine paket attıktan sonra kadının kendisine çıplak fotoğraflar atmasının üzerine eve geri döner sikiş İçeri girdiğinde olgun kadını yarı çıplak bir şekilde bulan eleman paketi teslim ettikten sonra karıyı yere oturtur sikiş ve siyahi yarrağını onun ağzına dayar Güzelce yalattıktan sonra koca götlü milfi kucakta hoplatarak siker ve mükemmel bir seks deneyimi yaşar altyazılı porno Ünlü bir şirkette oyuncu olan eleman, çalışmalarını yaparken kendisini evden almaya gelen çalışanını içeri davet eder porno Onunla prova yaparken bir yandanda kadının bacaklarına bakan eleman Facebook Instagram Linkedin X Vimeo Youtube
Home Israël Nieuws President Rivlin ontmoet de minister van Buitenlandse Zaken van Bahrein

President Rivlin ontmoet de minister van Buitenlandse Zaken van Bahrein

Foto Mark Neyman (GPO)

Tijdens zijn eendaagse bezoek aan Israël bracht de minister van Buitenlandse Zaken van Bahrein een bezoek aan President Rivlin in zijn residentie in Jeruzalem. Hij werd daar door president Rivlin allerhartelijkst ontvangen.

De minister ondertekende het bezoekersboek van Beit HaNasi en legde vervolgens samen met de president verklaringen af ​​aan de media, die wij hieronder, vertaald, brengen:

President Rivlin begon zijn toespraak alsvolgt:

“De nieuwe vriendschap tussen Israël en Bahrein, en anderen in onze regio, maakt duidelijk dat vrede mogelijk is en dat de wereld niet zal wachten. Dus ik maak het Palestijnse volk duidelijk dat Israël in deze regio in vrede wil leven. Joden en moslims, de kinderen van Abraham, Israëli’s en Palestijnen zijn niet gedoemd om samen te leven, we zijn voorbestemd om samen te leven. Het is tijd om vertrouwen op te bouwen en vrede te sluiten.”

De president zei verder dat “het vandaag echt een historische dag was en voegde eraan toe: ‘Shalom Aleichem, Salam Aleykum. Welkom in Israël, welkom in Jeruzalem. Ik ben zo trots, vereerd en ja zelfs opgewonden dat onze twee naties de wereld hebben laten zien dat dit ook een tijd van vrede is. De hele wereld zou moeten komen kijken hoe de vlaggen van Israël en Bahrein vandaag samen wapperen, hier in Beit HaNasi en in de straten van Jeruzalem. Dit is een nieuw tijdperk van vriendschap, samenwerking en partnerschap. En ik heet u welkom in Jeruzalem, als vriend. Ik hoop dat we binnenkort het einde van het coronavirus zullen zien en dat we meer toeristen kunnen verwelkomen, en onder hen natuurlijk veel mensen uit Bahrein. “

“We kunnen veel samen doen, voor de toekomst van alle volkeren”, ging de president verder. “En als ik zeg dat we een betere toekomst willen, voor alle volkeren, dan tel ik natuurlijk ook onze buren, de Palestijnen, bij. De nieuwe vriendschap tussen Israël en Bahrein, en anderen in onze regio, maakt duidelijk dat vrede mogelijk is en dat de wereld niet zal wachten. Dus ik maak het Palestijnse volk duidelijk dat Israël in deze regio in vrede wil leven. Joden en moslims, de kinderen van Abraham, Israëli’s en Palestijnen zijn niet gedoemd om samen te leven, we zijn voorbestemd om samen te leven. Het is tijd om vertrouwen op te bouwen en vrede te sluiten, ”voegde hij eraan toe. Aan het einde van zijn toespraak nodigde de president de koning van Bahrein uit om Jeruzalem te bezoeken.

De minister van Buitenlandse Zaken van Bahrein bedankte de president voor zijn warme welkomstwoorden en zei dat “hij ziet dat ze uit het hart komen, en zei dat het Bahreinse volk precies dezelfde dingen nastreeft: vrede, verdraagzaamheid, samenleven, zelfs als er meningsverschillen zijn. 

“Dit zijn waarden waaraan King Hamed werkt aan het verspreiden in de regio. We zijn ervan overtuigd dat we kunnen slagen. Het pad van vrede is niet gemakkelijk. Als partners kunnen we ze overwinnen en de vruchten van vrede tussen naties laten zien. Ik zal uw vriendelijke uitnodiging en uw vriendelijke groeten aan de koning overbrengen”, zei hij.

Ontvang gratis onze nieuwsbrieven!

Advertentie (4)